O nás

Partnerské centrum VŠE zprostředkovává uzavření partnerství mezi Vysokou školou ekonomickou v Praze a spolupracujícími společnostmi a provede Vás tak celým procesem od projevení Vašeho zájmu o partnerskou spolupráci až po finalizace dílčích smluv v rámci alokace finančních prostředků na VŠE.

Vedoucí Partnerského centra VŠE

Ing. Dennis Billík, MBA, LL.M.

mob.: +420 603 177 457
e-mail: dennis.billik@vse.cz

Další zaměstnanci Partnerského centra:

František Syrovátka – Koordinátor vztahů s partnery; kontakt: pc@vse.cz

Kryštof Navrátil – Koordinátor vztahů s partnery; kontakt: pc@vse.cz

Partnerská struktura VŠE

Generální partner

Česká spořitelna

Strategičtí partneři

KPMG
Škoda

Významní partneři

Deloitte
pwc
Kaufland Česká republika
Komerční banka
ČSOB
Grant Thornton
Siemens

Plzeňský Prazdroj - part of Asahi Europe and International
Procter & Gamble Company
EY
Hilti

Pokud byste s námi chtěli také začít spolupracovat a stát se dalším partnerem Vysoké školy ekonomické v Praze, tak si neváhejte stáhnout níže přiloženou brožuru představující základní informace k možnostem partnerské spolupráce s VŠE. Pokud by Vás tato nabídka zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám předáme všechny potřebné informace a provedeme Vás celým procesem uzavření partnerské smlouvy s VŠE.