Dej si zmrzku na Mazars!

Minulý týden se konala na Vysoká škola ekonomická v Praze akce s názvem “Dej si zmrzku na Mazars”.🤙🏽🍦

Akci v neformálním stylu zorganizovala společnost Mazars in the Czech Republic, která je novým Partnerem VŠE.🤩

👉🏽Naši studenti měli možnost zastavit se na skvělou zmrzlinu a ovocné sorbety a zároveň získat užitečné informace ohledně pracovních možností ve společnosti Mazars. Zájem o akci byl obrovský a teplé počasí doslova nahrávalo tomu zastavit se na zmrzku. Na výběr bylo hned z pěti druhů, takže si na své přišli milovníci smetanových příchutí i sorbetů. Jako bonus si všichni studenti mohli zasoutěžit o voucher v hodnotě 500 Kč na kopec zmrzliny dle výběru u společnosti Puro Gelato.

Za Partnerské centrum VŠE bych chtěl poděkovat společnosti Mazars za zorganizování této velmi úspěšné akce. Budeme se těšit na další setkání na podobných akcích!