Den bankovní profese – 30.3.2022

Dne 30. března 2022 se na VŠE uskutečnil již 12. ročník „Dne bankovní profese“, ve spolupráci s největšími českými bankami Českou spořitelnou a Komerční bankou. Cílem spolupráce VŠE s předními českými bankami bylo představit specifika práce v bankovnictví a přiblížit zajímavou a perspektivní práci studentům VŠE.

O své pohledy na rostoucí inflaci, ceny komodit v ČR, ale také aktuální situaci na Ukrajině se přišli se studenty Vysoká škola ekonomická v Praze podělit Ing. David Navrátil z České spořitelny a Ing. Jan Vejmělek, Ph.D., CFA. z Komerční banky. Uvítal je nový rektor VŠE doc. Ing. Petr Dvořák, Ph.D., který i celý event moderoval.

Za Partnerské centrum VŠE bychom rádi poděkovali všem, kteří se zúčastnili Dne bankovní profese a oběma společnostem za spolupráci na této akci. Už nyní se těšíme na další ročník Dne bankovní profese, který proběhne v podzimním termínu.