Nejlepší vystavovatelé jarního veletrhu ŠANCE 2023 + vyhodnocení

Pojďme se krátce poohlédnout za veletrhem ŠANCE, který se uskutečnil ve dnech 18.-20. 4. 2023. Dovolte nám vyhlásit výherce soutěže o TOP vystavující společnost/instituci.

O nejlepšího vystavovatele měli možnost hlasovat všichni návštěvníci veletrhu, povinné ale bylo hlasování pro ty, jež měli zájem zapojit se do soutěže pro návštěvníky. K hodnocení bylo využito anonymního dotazníku, který byl k dispozici v českém i v anglickém jazyce, aby se mohli zapojit i zahraniční studenti.

Hlavním kritériem hodnocení byl vzhled stánku, celkový dojem z návštěvy stánku a vstřícnost vystavujících.

Za každý den veletrhu byly sečteny hlasy pro jednotlivé společnosti a ty, které obdržely nejvíce hlasů, Vám nyní přinášíme v podobě vyhlášení výherců. V případě, že jste se stali jedním z výherců, srdečně Vám gratulujeme. Budeme rádi, když oceníte zpětnou vazbu od studentů, kterou Vám přinášíme v následujícím shrnutí.

Výherci se stávají
  • Úterý 18. 4. 2023 – PwC Česká republika, KPMG Česká republika, Grant Thornton
  • Středa 19. 4. 2023 – L’Oréal, Albert ČR, Seyfor, Raiffeisenbank
  • Čtvrtek 20. 4. 2023 – IceWarp, Nestlé, STOCK Plzeň-Božkov

Více informací o společnostech, které v jednotlivých dnech vyhráli soutěž o nejlepší vystavovatele se můžete dočíst zde: https://acr.vse.cz/aktuality/nejlepsi-vystavovatele-jarniho-veletrhu-sance-2023/

Pro celkové vyhodnocení jarního termínu Veletrhu Šance navštivte tento odkaz: https://kc.vse.cz/wp-content/uploads/post/3642/Vyhodnoceni-SANCE-duben-2023-2.pdf