Představení nových členů vedení VŠE

Partnerské centrum VŠE Vám představuje nové členy ve vedení VŠE a nejbližší spolupracovníky nově jmenovaného rektora VŠE doc. Petra Dvořáka. Se začátkem funkčního období nového rektora se mění také tým jeho prorektorů.

Rektor do funkce jmenuje následující prorektory:

„Všechny kolegy, které do funkce prorektora jmenuji, dlouhodobě znám a spolupracoval jsem s nimi, takže vím, že svou práci vykonávají svědomitě a pro další směřování školy jsou přínosem. Jednotlivé jejich prorektorské kompetence a agendy odpovídají prioritám a cílům nového vedení školy. Věřím, že se nám společně podaří posunout školu ve všech směrech – výuku, vědu, prezentaci školy i všechny procesy uvnitř – k větší profesionalitě,“ vysvětluje rektor Petr Dvořák.

Kvestor Ing. Tomáš Zouhar a kancléř doc. Mgr. Andrej Tóth, Ph.D., další členy vedení, zůstávají ve svých funkcích i nadále.