Společnost Adastra se stala novým Partnerem VŠE

Společnost Adastra, s.r.o. uzavřela prostřednictvím Partnerského centra VŠE roční partnerskou smlouvu s VŠE a díky tomu se stala novým Partnerem Vysoké školy ekonomické v Praze. Společnost Adastra projevila zájem jednak o podporu studentských aktivit a eventů pořádaných na VŠE, ale také o spolupráci s Fakultou informatiky a statistiky VŠE, kde se bude aktivně podílet na výuce předmětů.

V souvislosti s navázáním nového partnerství proběhlo v úterý 21. 6. 2022 slavnostní setkání se zástupci společnosti Adastra při příležitosti umístění loga společnosti na tabuli partnerů VŠE při vchodu do NB VŠE. Setkání se za VŠE zúčastnil vedoucí Partnerského centra VŠE Dennis Billík. Za společnost Adastra se zúčastnily za HR oddělení společnosti Barbora Tomšů a Marta Marešová.

Partnerské centrum VŠE spadá pod Alumni & Corporate Relations a jeho hlavní náplní je kvalitní spolupráce se stávajícími partnery VŠE a akvizice nových partnerství. K nově uzavřenému partnerství se společností Adastra se vyjádřil vedoucí Partnerského centra Dennis Billík: „Jsem rád, že se nám díky nově nastavené dynamice v oblasti firemního partnerství podařilo uzavřít nového Partnera pro VŠE, který se zaměřuje především na zpracování dat, jejich analýzu a budování datových skladů. Těším se na spolupráci se společností Adastra a věřím, že studenti Fakulty informatiky a statistiky VŠE ocení účast odborníků z praxe ve výuce.