Společnost Lidl se stala novým Hlavním partnerem VŠE

Společnost Lidl Česká republika v.o.s. uzavřela prostřednictvím Partnerského centra VŠE partnerskou smlouvu s VŠE a díky tomu se stala novým Hlavním partnerem Vysoké školy ekonomické v Praze. Společnost Lidl Česká republika v.o.s. projevila zájem jednak o podporu studentských aktivit a eventů pořádaných na VŠE, ale také o spolupráci s Fakultou managementu v Jindřichově Hradci a Katedrou logistiky Fakulty podnikohospodářské. Na obou fakultách se bude Lidl aktivně podílet na výuce vybraných předmětů, v případě Fakulty managementu v Jindřichově Hradci se stává společnost Lidl Hlavním partnerem fakulty.

V souvislosti s navázáním nového partnerství proběhlo v pondělí 31. 10. 2022 slavnostní setkání se zástupci společnosti Lidl Česká republika v.o.s. při příležitosti umístění loga společnosti na tabuli partnerů VŠE při vchodu do NB VŠE. Setkání se za VŠE zúčastnil vedoucí Partnerského centra VŠE Dennis Billík. Za společnost Lidl Česká republika se zúčastnily za oddělení Emplyer Brandingu a HR Marketingu Barbara Kment a za oddělení Learning and Development Jana Knotková (Absolventka VŠE).

Partnerské centrum VŠE spadá pod Alumni & Corporate Relations a jeho hlavní náplní je kvalitní spolupráce se stávajícími partnery VŠE a akvizice nových partnerství. K nově uzavřenému partnerství se společností Lidl Česká republika v.o.s. se vyjádřil také vedoucí Partnerského centra Dennis Billík: „Jsem rád, že se nám díky nově nastavené dynamice v oblasti firemního partnerství podařilo uzavřít nového Hlavního partnera pro VŠE, který patří mezi největší obchodní řetězce v České republice. Těším se na spolupráci se společností Lidl Česká republika a věřím, že naši studenti ocení účast odborníků z praxe ve výuce, ale také plánované eventy organizované ve spolupráci s naší novou partnerskou společností.“