Společnost Profinit se stala novým Partnerem VŠE

Společnost Profinit EU, s.r.o. uzavřela prostřednictvím Partnerského centra VŠE roční partnerskou smlouvu s VŠE a díky tomu se stala novým Partnerem Vysoké školy ekonomické v Praze. Společnost Profinit projevila zájem jednak o podporu studentských aktivit a eventů pořádaných na VŠE, ale také o spolupráci s Fakultou informatiky a statistiky VŠE, kde se bude aktivně podílet na výuce předmětů.

V souvislosti s navázáním nového partnerství proběhlo ve středu 15. 6. 2022 slavnostní setkání se zástupci společnosti Profinit při příležitosti umístění loga společnosti na tabuli partnerů VŠE při vchodu do NB VŠE. Setkání se za VŠE zúčastnil vedoucí Partnerského centra VŠE Dennis Billík a také ředitel Alumni & Corporate Relations Martin Rey. Za společnost Profinit se zúčastnili CEO společnosti Pavel Jíhlavec (Absolvent VŠE) a Services & Products Director Bohumír Zoubek.

Partnerské centrum VŠE spadá pod Alumni & Corporate Relationsa jeho hlavní náplní je kvalitní spolupráce se stávajícími partnery VŠE a akvizice nových partnerství. K nově uzavřenému partnerství se společností Profinit se vyjádřil vedoucí Partnerského centra Dennis Billík: „Jsem rád, že se nám díky nově nastavené dynamice v oblasti firemního partnerství podařilo uzavřít nového Partnera pro VŠE, který patří mezi významné hráče na poli application outsourcingu a information managementu. Těším se na spolupráci se společností Profinit a věřím, že studenti Fakulty informatiky a statistiky VŠE ocení účast odborníků z praxe ve výuce.“