Společnost PwC se stala novým Významným partnerem VŠE

Společnost PricewaterhouseCoopers Česká republika, uzavřela prostřednictvím Partnerského centra VŠE víceletou partnerskou smlouvu s VŠE a díky tomu se stala novým Významným partnerem Vysoké školy ekonomické v Praze do konce roku 2026. Společnost PwC projevila zájem jednak o podporu studentských aktivit a eventů pořádaných na VŠE, ale také o spolupráci hned se 3 fakultami, konkrétně s Fakultou financí a účetnictví, Fakultou podnikohospodářskou a s Fakultou informatiky a statistiky.

V souvislosti s navázáním nového partnerství proběhlo v úterý 24. 10. 2023 slavnostní setkání se zástupci společnosti PwC. Setkání se za VŠE zúčastnil vedoucí Partnerského centra VŠE Dennis Billík. Za společnost PwC se zúčastnili Tomáš Dušenka a David Brodecký (oddělení Employer Brandingu) a Nicole Chladová a Ondřej Plášil (oba Talent Acquisition Business Partner).