Ohlédnutí za Veletrhem pracovních příležitostí ŠANCE

Ve dnech 19. 10. – 21. 10. 2021 proběhl prestižní Veletrh pracovních příležitostí ŠANCE, který se po dvou letech vrátil v prezenční podobě na půdu Vysoké školy ekonomické v Praze. Slavnostní zahájení již tradičně vedl ředitel Rozvojového a poradenského centra Ing. Mgr. Martin Rey.

Akce, probíhající v atriu Rajské budovy, se zúčastnilo 63 vystavujících společností, které využily unikátních podmínek VŠE při hledání svých nových zaměstnanců. Více než 7 500 studentů mělo možnost seznámit se s jednotlivými společnostmi a nalézt svou novou práci nebo stáž.

Jsme rádi, že jsme se mohli opět fyzicky setkat u příležitosti veletrhu a budeme se na Vás těšit na nadcházející ŠANCI, která se uskuteční v termínu 19. – 21. 4. 2022.

Za celé Partnerské centrum VŠE věříme, že se s našimi partnery a reprezentanty dalších společností opět brzy uvidíme.