Zahraniční návštěva z İstanbul Bilgi Üniversitesi

V týdnu od 25.-29.4.2022 navštívila RPC VŠE na Vysoká škola ekonomická v Praze v rámci programu Erasmus+ Staff Mobility paní Cansu Çoskunsu, která pracuje v Kariérním centru İstanbul Bilgi Üniversitesi. Jedná se o top5 univerzitu v Turecku, na které v současnosti studuje přes 20 tisíc studentů na 7 různých fakultách.V úterý 26.4. vedoucí Partnerského centra VŠE Bc. Dennis Billík měl možnost představit paní Çoskunsu fungování Partnerského centra VŠE, vysvětlit aktuální model partnerské spolupráce s firmami na VŠE a také nastínit plány PC VŠE pro příští rok. Na oplátku paní Çoskunsu představila jak funguje systém partnerské spolupráce s firmami na jejich univerzitě a proto si myslíme, že tato zahraniční návštěva byla oboustranně přínosná.

Setkání bylo zakončeno společným obědem s ředitelem RPC VŠE Martinem Reyem.