Zeď partnerů VŠE v nové podobě

Před začátkem nového akademického roku na Vysoké škole ekonomické v Praze dostala Zeď partnerů VŠE novou podobu.

Už nyní se těšíme na setkání se zástupci partnerských společností k příležitosti zahájení nového akademického roku, představení významných akcí, které se budou na VŠE v tomto roce konat a v neposlední řadě pro účely PR komunikace partnerství s VŠE a k diskuzi směrem k další spolupráci.

Jsem rád, že se nám v tomto roce povedlo nastavit nový systém partnerské spolupráce na VŠE, díky kterému se nám podařilo v uplynulém půl roce uzavřít s mnoha společnostmi dlouhodobé partnerské smlouvy, jenž přispívají k rozvoji VŠE a propojování vysokoškolského studia s firemní praxí.

Pokud byste se chtěli dozvědět více o možnostech partnerské spolupráce s Vysokou školou ekonomickou v Praze, tak mě neváhejte kontaktovat na e-mailu: dennis.billik@vse.cz

Budeme se těšit na spolupráci!